« בחזרה לתיעוד

מפתח רשיון – שאלות נפוצות

שואלים אותנו המון לגבי מפתח הרישיון שלנו. איך הוא עובד? מתי צריך לכבות אותו? מה עושים כשהוא לא עובד? כדי לעשות סדר, ריכזנו לכם שאלות ותשובות בנושא.

 

יש לי מספר אתרים על אותו דומיין. האם אני צריך רישיון נפרד לכל אחד מהם?
כן. כל הפעלה של וורדפרס, מצריכה רישיון נפרד.

 

יש לי מספר לקוחות שאני בונה עבורם אתרים ולאחר מכן מנהל ומתחזק עבורם את האתר. איזה סוג רישיון כדאי לי לקנות?
בעיקרון, במידה והפרוייקטים שלך עם הלקוחות מתמשכים וכוללים תחזוקה שוטפת בריטיינר חודשי כזה או אחר, הרישיון המורחב יכול להיות הפיתרון הכי נכון וזול עבורך.
אם אתה רק בונה את האתר ומיד לאחר מכן הניהול עובר ללקוח, אנחנו ממליצים לך שהלקוח ירכוש את התבנית על שמו או האימייל שלו וכך גם תהיה לו גישה בעתיד לתמיכה ועדכונים שלנו.

 

אני מנסה להוריד עדכון של התבנית, אבל זה לא עובד. זאת השגיאה שזה מציג לי:
Your license key for this purchase is expired. Renew your license key and you will be allowed to download your files again. מה זה אומר?
זה אומר שעברה יותר משנה מאז הרכישה והרישיון שלך פג תוקף. כל רכישה מגיעה עם תמיכה ועדכונים למשך שנה, לאחר שנה ניתן לחדש את התמיכה והעדכונים לשנה נוספת תמורת 50% הנחה. אנחנו גם שולחים על כך מיילים לקראת סוף השנה עם כל המידע הרלוונטי.

 

עברה שנה מאז שרכשתי תבנית שלכם. אם אני לא אחדש את הרישיון לא אוכל יותר להשתמש בתבנית?
מרגע שרכשת תבנית היא שלך ותמיד תוכל להשתמש בה. למרות זאת, חידוש הרישיון יאפשר לך להמשיך ליהנות מעדכוני גרסה ותוספים וכן מתמיכה שלנו לאורך כל תקופת הרישיון.
יחד עם זאת, יתכן ולאחר פרק זמן מסוים, התבנית לא תיהיה תואמת לגרסאות חדשות יותר של WordPress

 

בזמן הפיתוח של האתר עבדתי על דומיין זמני והגדרתי שם את מפתח הרישיון בהצלחה. בגמר העבודה העברתי את האתר לדומיין הקבוע. לאחר המעבר ניסיתי להזין את מפתח הרישיון וקיבלתי הודעה שלא נשארו עוד הפעלות. מה לעשות?
הסיבה לכך היא שהרישיון עדיין מוגדר לך תחת הדומיין הקודם.
עבור בלוח הבקרה בדומיין הזמני אל אפשרויות תבנית > רישיונות > כבה את הרישיון לאחר מכן תוכל להפעיל אותו תחת הדומיין החדש.
ניתן לנהל את זה בקלות באזור “החשבון שלי” באתר שלנו: רכישות > הצגת רישיונות > ניהול אתרים > שם ניתן לכבות או להוסיף את הרישיון שלך לפי דומיינים‬.

 

אני בונה את האתר ללקוח על שרת מקומי / זמני. האם אני יכול להשתמש במפתח הרישיון עבור זה?
כן, אתה יכול להפעיל את מפתח הרישיון על הדומיין הנוכחי שלך ולפני העברת האתר לשרת או לדומיין הסופי יש לכבות את הרישיון ולאחר מכן להפעיל אותו מחדש בדומיין הסופי.

 

אני מנסה לעשות עדכון לתבנית והעדכון נכשל. מופיעה ההודעה הבאה: "אירעה שגיאה במהלך עדכון Firma. ההורדה נכשלה Unauthorized".
האם יש דרך אחרת להוריד את קובץ העדכון?
זה אומר שהרישיון שלך אינו תואם לדומיין שכרגע האתר עובד עליו. זה קורה בגלל שינוי כתובת הדומיין או שינוי השרת. בכל מקרה, יש לכבות את הרישיון ולהפעיל אותו מחדש, זה אמור לעבוד.

 

אני מנסה להפעיל את הרישיון ומתקבלת שגיאה: "מפתח הרישיון שלך אינו טוב. יש לבדוק שוב את מפתח הרישיון." מה זה אומר?
לך לאפשרויות תבנית > מידע מערכת > POJO SERVER. אם כתוב שם Not Connected, ככל הנראה הבעיה קשורה לחברת האחסון שאצלה יושב האתר. הם חוסמים את הגישה לשרתים חיצוניים (ביניהם השרתים שלנו) ולכן אין יכולת להפעיל שם את הרישיון. במקרה כזה יש ליצור קשר עם חברת האחסון ולבקש מהם שיסירו את החסימה.

« בחזרה לתיעוד