3 בעיות במובייל: תפריטים ועוד

פורום התמיכה פתוח למשתמשים מנויים בלבד. יש להתחבר או להרשם כדי להוסיף דיון או תגובה בפורום.

פורום התמיכה הועבר
על מנת שנוכל לתת לכם שירות ותמיכה בצורה אישית יותר, פורום התמיכה הועבר למערכת טיקטים באמצעות האימייל. בימים הקרובים יסגר הפורום לכתיבת הודעות חדשות לחלוטין.

ראשי פורומים תמיכה 3 בעיות במובייל: תפריטים ועוד

דיון זה מוגדר: סגור

תגיות: ,

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

talco
    משתתף

אהלן

1. בניתי אתר עם תפריט של עוגנים (קישורים פנימיים מהתפריט לנקודות בדף), ובמובייל התפריט לא נסגר אחרי לחיצה על הקישורים שבתפריט. כלומר, התפריט נשאר פתוח ומסתיר את הדף.
    ניסיתי להסיר את כל הCSS בשביל הבדיקה – לא עזר.
    יכולים לעזור?

2. איך עושים שבגלילה מטה במובייל התפריט נעלם והקריאה חופשית, וכאשר גוללים מעט בחזרה הוא חוזר?
    למעשה נראה שכאשר מתחילים לגלול למטה הוא נעלם ומיד חוזר, אני רוצה שלא יחזור עד שלא גוללים למעלה.

3. סמל הנגישות קופץ לו למעלה ולמטה כאשר גוללים מהר… למה זה קורה?

תודות
    טל

Boaz
    מנחה

אתה יכול לשלוח לנו פרטי גישה?

talco
    משתתף
    תגובה זו סומנה כפרטית.

Boaz
    מנחה

בוא נפתור קודם את הסעיף הראשון.
    יש לך 2 אפשרויות לסדר את זה:
    1. להשתמש בווידג'ט עוגן ולתת את השם (זאת הדרך הקלה והנכונה יותר).
    2. להוסיף לעוגנים שיצרת את ה-CLASS הזה: pojo-menu-anchor

תעדכן אם זה הסתדר ונמשיך הלאה.

talco
    משתתף

לגבי 1 – תודה זה עובד.

ד"א אני מבקש להעיר משהו –
    זה שאתם נותנים כזה שירות זה אדיר, אבל במקביל אנא לא לשכוח אף פעם להפעיל תוספים אחרי שכיביתם לצורך הבדיקה, בטח בטעות אבל השארת את כל התוספים מכובים אצלי.
    בנוסף – אם ערכת שינוי בעמוד – אנא רשום לי על כך כדי שאדע לבדוק ולהכיר ולהמשיך משם – לקח לי זמן להבין איך זה שיש כבר עוגן בעמוד למרות שמעולם לא שמתי כזה…
    שוב תודה

אפשר להתקדם.
    טל

Noa
    משתתף

2. מה שאתה רואה מופיע לאחר הגלילה זה בעצם הסטיקי הדר במובייל.

אם אתה רוצה שלא תהיה קפיצה כזו אלא שרק כשגוללים למעלה יופיע ההדר עם התפריט, אתה יכול להסיר את הסטיקי הדר רק למובייל באמצעות הקוד הבא:

@media (max-width:768px) {
    .sticky-header{display:none !important;}}

3. אני לא רואה את אייקון הנגישות אצלך כרגע, האם כיבית אותו?

talco
    משתתף

שלום שלום

לגבי 2 – כוונתי הייתה שכשגוללים מטה אז הוא נעלם, וחוזר כשגוללים מעלה אבל מיד בלי שמגיעים לראש העמוד. כמו הלשונית של הדפדפן עצמו למשל בכרום באנדרואיד שנעלמת uחוזרת לפי כיוון הגלילה.
    אבל לא קריטי, להעלים לגמרי גם מספיק טוב לי במקרה זה. והקוד שנתת עושה זאת בהצלחה.

3 – לא יודע למה הוא נעלם, שאלה טובה, היה שם, נראה לי שמאז שבדקתם את האתר הוא נעלם. כיביתי התוסף והחזרי, שיניתי מיקום, הזזתי מיקום ימינה שמאלה, כיביתי CACHE – ולא חוזר.

Boaz
    מנחה

תנסה לעשות איפוס להתאמה האישית.
    1. לך לאפשרויות תבנית > כלים > ייצוא התאמה אישית (כדי שיהיה לך גיבוי של ההגדרות שעשית)
    2. עשה איפוס התאמה אישית
    3. עשה ייבוא התאמה אישית (והעלה את הקובץ שייצאת בהתחלה)

talco
    משתתף

טוב ראיתי שזה סודר (עשית זאת בעצמך מתברר) רק שיש בעיה –
    1. העמוד נשאר אחרי שסידרתם ברוחב BOXED והכותרת שלו חזרה.
    העלמתי אותם בחזרה ועשיתי עדכון קטן.

2. ומאז אני לא מצליח לעשות עדכונים בעמוד.
    כל דבר שאני עושה מחזיר אותי למצב שמתואר לעיל.
    עבדתי עכשיו מעל שעה ועשיתי PREVIEW וראיתי בתצוגה ששום שינוי לא משתקף ושוב האתר בBOXED + כותרת מוצגת, ואז עשיתי שמירה והכל נעלם כולל האלמנטים החדשים מהבילדר וחזר למצב קודם, הכל הלך פייפן.
    תוסף הCACHE מכובה אז הוא לא האשם.
    מה קורה כאן????
    PLEASE HELP

talco
    משתתף

אחדד את הבעיה – שינויים בגוף העמוד – בסדר גמור כך נראה בינתיים.
    שינויים שקשורים לאזור האחרון בעמוד, כולל הוספת אזורים מתחתיו – לא מוצגים בהצגת ה-PREVIEW ופשוט נעלמים מהעמוד בשמירה.
    כיביתי את תוסף הCACHE לגמרי במהלך הניסיונות לעדכן כך שאני חושד שזה באג בתבנית, או שאני טועה?
    תודה

Noa
    משתתף
    תגובה זו סומנה כפרטית.

talco
    משתתף

תודה NOA
    נכנסתי עכשיו אחרייך, שכפלתי את האזור האחרון. עשיתי תצוגה מקדימה – ולא רואים השינוי שעשיתי בתצוגה.
    שמרתי את העמוד, והשינוי נמחק מהעריכה…
    משהו עוד מוזר כאן.

Noa
    משתתף

יכול להיות שזה עניין של מגבלה ברשת.

בעיקרון יש הגבלה של שדות שאפשר לשלוח בבת אחת ברמת PHP. ברוב המקרים יש מספיק מקום להוספה של פריטים ללא בעיה, אך בשלב כלשהו ישנה בעיה מסויימת של שליחת נתונים. היות והשרת מגביל את שליחת השדות שניתן לעשות בלחיצה אחת.

זו בעיה ידועה בוורדפרס. בכל מקרה, כדי לפתור את הבעיה הזאת יש שתי אפשרויות:

1. אם יש לך גישה לקובץ php.ini בשרת – ניתן להכניס שם את הקוד הבא: max_input_vars = 5000

2. לבקש מחברת האחסון להגדיל את הערך של שמירת נתונים ב PHP למה שכתבתי בסעיף הקודם

זה אמור לסדר את זה.

talco
    משתתף

אוי כמה שצדקת.
    הכל היה בעיה בהגדרה בשרת (עשיתי את 2).
    תודה!

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)

הפורום 'תמיכה' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.