3 שאלות לגבי התפריט

פורום התמיכה פתוח למשתמשים מנויים בלבד. יש להתחבר או להרשם כדי להוסיף דיון או תגובה בפורום.

פורום התמיכה הועבר
על מנת שנוכל לתת לכם שירות ותמיכה בצורה אישית יותר, פורום התמיכה הועבר למערכת טיקטים באמצעות האימייל. בימים הקרובים יסגר הפורום לכתיבת הודעות חדשות לחלוטין.

ראשי פורומים תמיכה 3 שאלות לגבי התפריט

דיון זה מוגדר: סגור
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

Idan Melamed
    משתתף

היי,
    קודם כל, יש לכם אחלה מוצר והערך שלו הרבה יותר גבוה מהעלות!

יש לי 3 שאלות שלא מצאתי להם תשובה בפורומים:

1. לא מופיע לי הכפתור שאמור לפתוח את התפריט במובייל, למרות שהגדרתי את התפריט שלי כתפריט ראשי למובייל.
    2. כשאני לוחץ על אחד הקישורים בתפריט, מופיעה מסגרת אדומה. איך אפשר לבטל אותה?
    3. הורדתי את הלוגו עם

.header {
    display: none;
    }

אפשר לרווח את התפריט ככה שהטקסט הימני יתחיל מאותו קו של התמונה שמתחתיו והטקסט השמאלי יסתיים באותו קו של התמונה שמתחתיו?

Ariel
    משתתף

1. אני רואה שהוספת קוד CSS מותאם אישית שמסתיר את זה:

.logo {
    }

אתה צריך לשנות את זה לככה:

.logo .logo-text {
    }

2. זה קורה בגלל התוסף נגישות, אתה יכול לערוך את זה בהגדרות של התוסף: הוספת קו פוקוס > לכבות

3. בעיקרון זה תלוי ברוחב של התפריט, אפשר עם קצת CSS להתאים את זה לכל הרוחב של העמודה המרכזית

Idan Melamed
    משתתף

1. מצוין, תודה!
    2. גם מצוין, תודה!
    3. אני לא באמת מבין ב CSS, אם תוכלו להגיד לי איך לעשות את זה, אחלה, אם לא אני אנסה לבד.

שאלה חדשה שנראה לי שאני לא היחיד שזה יקרה לו.

לגבי תצוגה במובייל:
    אם כפתור הנגישות בצד ימין, אז כשאני פותח את התפריט הוא מסתיר לי חלק ממנו. אם כפתור הנגישות בצד שמאל, הוא צמוד מידי לכפתור התפריט הסגור, וזה מקשה על הלחיצה על התפריט. אפשר להוריד את הכפתור קצת למטה שיהיה יותר רווח בין כפתור התפריט לכפתור הנגישות?

Noa
    משתתף

3. נסה להכניס את הקוד הבא:

.sf-menu li a{padding:0 2.2em;}

4. אפשר באמצעות הקוד הבא:

#pojo-a11y-toolbar.pojo-a11y-toolbar-left .pojo-a11y-toolbar-toggle{margin-top:10px;}

Idan Melamed
    משתתף

4. מצוין, תודה רבה!

3. זה מירכז לי את התפריט. תודה. האם אפשר שהתפריט יתפוס את כל ה 970px כמו בתמונה הזאת:
    http://screencast.com/t/cUsqCrSdQeHO
    ?

Noa
    משתתף

כדי לעשות את זה אתה צריך קצת ידע ב CSS, לצערי זה לא משהו שאנחנו יכולים להנחות באמצעות פורום שמיועד לתמיכה טכנית.

Idan Melamed
    משתתף

סבבה, תודה רבה על כל העזרה!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)

הפורום 'תמיכה' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.