4 נקודות למחשבה בעבודה עם התבנית 3.3

פורום התמיכה פתוח למשתמשים מנויים בלבד. יש להתחבר או להרשם כדי להוסיף דיון או תגובה בפורום.

פורום התמיכה הועבר
על מנת שנוכל לתת לכם שירות ותמיכה בצורה אישית יותר, פורום התמיכה הועבר למערכת טיקטים באמצעות האימייל. בימים הקרובים יסגר הפורום לכתיבת הודעות חדשות לחלוטין.

ראשי פורומים הרעיונות שלכם 4 נקודות למחשבה בעבודה עם התבנית 3.3

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

Nir Petrank
    משתתף

1. הוספת עמודה – להוסיף אפשרויות כמו בהוספת איזור. שיפתח למטה אפשרות – "בחר מבנה עמודות". הייתי קורא לזה הוספת עמודות (מקרה פרטי – הוספת עמודה). הוספת עמודה, זה למעשה הוספת שורה עם עמודות.
    2. ערמה של טמפלטים לכל תבנית. לכל דף בתבנית טמפלט. למשל לעשות לאטלנטה – שמירה של כל דף בדוגמא כטמפלט. ככה אין צורך להכניס ("לייבא") לאתר מלא "זבל" שיכלול את כל דפי הדמו של התבנית. רק מה שבאמת רוצים לכלול, מכניסים את התבנית שלו לדף ועובדים עם זה.
    3. שמירה של איזור בתבנית כטמפלט. כך ניתן להעביר איזור מסוים בדף אחד לדף אחר. אין צורך להכניס תבנית של דף שלם לדף מסוים ולהתחיל להוריד ממנו איזורים עד שנשארים עם האיזור הרצוי.
    4. בכל מקום שיש טקסט – לאפשר את עורך הטקסט. למשל, טקסטמוניאל, תמונה וטקסט. אני נאלץ מדי פעם בפעם להשתמש בכישורי ההיכרות שלי עם HTML כדי לשנות את הצורה של הטקסט.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

הפורום 'הרעיונות שלכם' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.