« בחזרה לתיעוד

מדריך התקנה ראשוני

תודה שרכשת ערכת עיצוב של Pojo. באמצעות המדריך הבא, נעבור שלב אחר שלב על תהליך ההתקנה הראשוני של ערכת העיצוב, הזנת מפתח הרישיון וייבוא הדמו הראשוני.

 1. הורדת קבצים
 2. התקנת ערכת עיצוב
 3. הפעלת מפתח רישיון
 4. התקנת תוספי מערכת
 5. ייבוא תוכן דמו

שלב 1: הורדת קבצים

לאחר סיום ההרשמה עבור אל אזור ההורדות בחשבון שלך באתר. שם תמצא ליד כל ערכת עיצוב שני קבצי ZIP להורדה.

 1. Theme-1.0.0 - קובץ ראשון, נקרא בשם של ערכת העיצוב + מספר הגרסה, לדוגמא: atlanta-2.0.0.zip - עבור התקנת ערכת העיצוב
 2. Theme-child - קובץ שני, נקרא בשם של ערכת העיצוב + child, לדוגמא: atlanta-child.zip - עבור תבנית בת - למדריך התקנה של תבנית בת, לחצו כאן »

שלב 2: התקנת ערכת עיצוב בוורדפרס

לאחר הורדת הקובץ, לפניך שתי אפשרויות להתקנת ערכת העיצוב על וורדפרס – בחר את השיטה המועדפת עליך:

א. התקנת ערכת עיצוב באמצעות לוח הבקרה

היכנס אל לוח הבקרה של וורדפרס

 1. נווט אל לשונית "עיצוב" בתפריט הראשי > תבניות
 2. לחץ למעלה על כפתור "הוספת חדש" ולאחר מכן "העלאת ערכת עיצוב"
 3. יש לבחור את הקובץ של ערכת העיצוב אותו הורדת מ Pojo.me (לדוגמא: atlanta-2.0.0.zip).
 4. לחץ על "התקנה"
 5. לאחר מכן יש להפעיל את ערכת העיצוב


ב. התקנת ערכת עיצוב באמצעות FTP

 1. התחבר לשרת ה-FTP שלך עם תוכנת FTP המועדפת עליך (למשל FileZilla) > עבור אל תיקיית וורדפרס הראשית > נווט אל /wp-content/themes/
 2. חלץ את התיקיה שנמצאת בתוך הקובץ ZIP שהורדת מ Pojo.me (לדוגמא: atlanta-2.0.0.zip) אל שולחן העבודה שלך.
 3. לאחר מכן העלה את התיקיה המחולצת אל תיקיית themes בשרת – אותה פתחת כבר בתוכנת FTP.
 4. שימו לב! כאשר מתקינים את התבנית ישירות דרך FTP, חייבים לחלץ את תיקיית התבנית מתוך קובץ ה-ZIP לפני שמעלים אותה לשרת.
  שם התיקייה שמעלים לשרת צריך להיות שם התבנית בלבד (ללא מספר הגרסה). לדוגמה, תיקיית atlanta 2.0.0 מכילה בתוכה תיקייה בשם atlanta. זאת התיקיה שצריך להעלות לתוך תיקיית Themes.
 5. היכנס אל לוח הבקרה של וורדפרס > נווט אל לשונית "עיצוב" בתפריט הראשי > חפש את ערכת העיצוב אותה העלת לשרת > לחץ על הכפתור "הפעלה" שנמצא על יד שם ערכת העיצוב > וזהו.

אם אתה מתכנן ביצוע שינויים בערכת העיצוב שלנו שהם מעבר להגדרות התאמה האישיות הקיימות בערכת העיצוב, תבנית בת זה הפיתרון המושלם עבורך. אנו מספקים לכל ערכות העיצוב שלנו תבנית בת מותאמת שתאפשר לך ליצור שינויים בקבצי הקוד ולהוסיף אין ספור התאמות אישית לאתר שלך.


שלב 3: הפעלת מפתח הרישיון

כדי שנוכל להבטיח את העדכונים האוטומטיים בהם אנחנו משחררים גרסאות חדשות הכוללות: שיפורים, תיקוני באגים וכו', לאחר התקנת ערכת העיצוב תצטרכו לאפשר עדכונים מרחוק על ידי הפעלת מפתח הרישיון שלכם שמופיע באזור הרכישות בחשבון (License Key). ככה תוכלו לקבל עדכונים בצורה שוטפת ללא כל צורך לגעת בקוד.

את מפתח הרישיון תוכלו לקבל באזור "החשבון שלי" באתר. עברו אל > החשבון שלי > רכישות > הצגת רשיונות > פה תמצאו ליד כל ערכת עיצוב אייקון () לחצו עליו ותקבלו את מפתח הרישיון להעתקה.


לאחר מכן יש לעבור אל לוח הבקרה באתר שלכם > אפשרויות תבנית > רישיונות > והזין את מפתח הרישיון וללחוץ על הכפתור "הפעלה".שלב 4: התקנת תוספי מערכת (הרחבות)

לפני שתעבור להתאמה האישית של ערכת העיצוב, יש להפעיל את ההרחבות שלנו כדי שתוכל לקבל יותר תכונות שיהפכו את האתר האינטרנט שלך לטוב עוד יותר.

עבור אל > אפשרויות תבנית > תוספי מערכת > בחר את כל התוספים ולחץ על התקנה, לאחר מכן תבחר שוב את כל התוספים שהותקנו והפעל אותם.שלב 5: ייבוא תוכן דמו

באמצעות תוסף Pojo Importer - אותו הפעלתם והתקנתם בשלב הקודם - ניתן לייבא את כל תוכן האתר (פוסטים, עמודים, גלריות, מצגות, WooCommerce), וידג'טים, תפריטים והגדרת דף הבית. באם אתם רוצים לייבא את התוכן של WooCommerce יש להתקין את התוסף לפני הייבוא.

שימו לב: מפאת הגנה על זכויות יוצרים, כל התמונות המופיעות בדמו, יוחלפו בתהליך זה בתמונה חלופית (Placeholder).

ראשית יש לבחור את השפה של התוכן דמו שאתה רוצה לייבא לאתר - לא ניתן לשנות את התוכן לאחר הייבוא, אז אנא בחרו את הייבוא תוכן לפי השפה הרצויה של האתר.

לאחר מכן בחרו את התוכן אותו אתם רוצים לייבא ולחצו על "ייבוא" - לאחר מספר שניות כל תוכן הדמו יעלה לאתר.תודה לך שוב על רכישת ערכת העיצוב שלנו. אם עדיין אתה נתקל בבעיות בעת התקנת ערכת העיצוב, תוכל להיעזר בפורום התמיכה שלנו. בהצלחה!

« בחזרה לתיעוד